Bayrağım ve Ben

WACEM ile Cumhuriyetin 100. Yılında TÜRK BAYRAKLARI İle

Cumhuriyetin kuruluşunun 100. Yılı ve WACEM kongresi sebebi ile bu etkinlik düzenlenmiştir.

Konu: “Cumhuriyetin 100. Yılında TÜRK BAYRAKLARI”

Amaç: Acil Tıp Uzmanları Derneğinin Cumhuriyetimizin 100. Yılında WACEM kongresinde şanlı Türk Bayrağını gösterir fotoğraflar ile gala gecesi ve fuaye alanında Türk Bayraklarından oluşan bir sunum yapılması amaçlanmıştır. Amaç acil tıp camiasında sosyal görselliği arttırarak farkındalık oluşturmaktır. Katılım herkese açıktır. Katılım sanal ortamdan yapılacaktır.

Kategorisi: Türk bayrağının canlı renklerini göstermek amaçlı renkli fotoğraflar kabul edilecektir.

Katılım: Katılım ücretsiz olup herkese açıktır. Adaylar istedikleri kadar renkli fotoğraf ile katılabilir.

Fotoğraflarda biçimi ve özgünlüğünü bozmayacak manipülasyon kabul edilecek olup özgünlüğü bozulmuş eserler kapsam dışı değerlendirilmeyecektir.

Yapıt Boyutları ve Gönderilmesi: Eserler fotoğraf makinesi ile çekilmiş olabileceği gibi cep telefonu ile çekilen eserler değerlendirilmeye alınacaktır. Fotoğrafların çözünürlüğü kısa kenarda en az 2000 piksel olmalıdır. Fotoğraflar adlandırılırken aralarında tire olacak şekilde fotoğraf sıra numarası; katılımcı ismi ve fotoğraf ismi olarak yazılacaktır.

Örneğin: 1-muratseyit-yasamak.jpg gibi. Fotoğraflar mail olarak muratseyit@yahoo.com adresine yollanacaktır.

Kullanım Hakkı: Sunuma uygun görünen eserler ATUDER tanıtımında kullanılacak dergi, katalog, afiş, internet sitesi ve broşürlerde eser sahibinin adı belirtilerek kullanılabilecektir.

Sekreteryası
Doç. Dr. Murat SEYİT
muratseyit@yahoo.com

Takvimi
Son Başvuru Tarihi: 20 Ekim 2023

ÖDÜLLER:
Yarışma kapsamında olmadığından ödül verilmeyecektir. Yönetim kurulu uygun gördüğü eser sahiplerine kitap seti hediye edecektir.